На Донбасі окупанти цинічно обстріляли місто Попасна, а також зруйнували тамтешнє кладовище, розбомбив його снарядом.

Про це повідомили у прес-службі ООС.

Відтак, як відзначається, під час обстрілів бойовиків на Донбасі, останні потрапили снарядом у кладовище та пошкодили 10 могил.

Фото з кладовища

"У результаті обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації східної околиці міста Попасна із застосуванням ствольної артилерії калібру 122 мм пошкоджено понад 10 могил на міському кладовищі. Факт обстрілу кладовища ще раз підтверджує зневажливе ставлення представників збройних сил Російської Федерації до загальноприйнятих норм моралі. Зазначені дії у цивілізованому світі неприпустимі", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Користуватися доведеться дуже економно: куб води подорожчає до 112 грн ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром Пенсіонерам приготуватися: змусять відзвітувати про кожну отриману копійку Завищені платіжки через лічильники: про що треба пам'ятати споживачам
Показати ще

Також в штабі ООС підкреслюють, що вони засуджують цинічний факт обстрілу міського кладовища та звертається до представників СММ ОБСЄ щодо фіксації зазначено факту.

Скріншот допису

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше