20 березня цього року пройде всеукраїнська масштабна акція "1 000 000 дерев за 24 години" в рамках Всеукраїнського екологічного проєкту "Озеленення України".

Ініціатори ідеї - бізнес-клуб "CEO КЛУБ" вирішили розвінчати міфи про те, що українці не можуть обєднуватися, що у них завжди "моя хата з краю" і довести, що екологія, дерева і клімат - це те, що може об'єднати і український бізнес, і українське суспільство, і українську владу.

Ідея проста - спільними зусиллями висадити мільйон дерев за один день в Україні.

До проведення акції долучились небайдужі українці та організації. зокрема, підтримати озеленення України вирішила Асоціація платників податків.

21 лютого 2020 року у приміщенні "CEO КЛУБ" Президент ВГО АППУ, Віце-президент ЄАПП, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе та Голова Правління ГО "СЕО Клуб" Сергій Гайдайчук підписали Меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає співпрацю, спрямовану на забезпечення охорони навколишнього природного середовища та збереження екосистеми.
Грігол Катамадзе та Сергій Гайдайчук, скрін з відео
Грігол Катамадзе та Сергій Гайдайчук, скрін з відео
"Ми відразу вирішили активно включитися в проведення даної ініціативи, масштабного проєкту "Озеленення України". Я впевнений, що так і буде, як говорить Сергій Гайдайчук, що ініціатива висадити мільйон дерев за добу по всій країні не тільки всіх нас об’єднає, але і покаже колективну історію успіху. Це дійсно відкриє щось нове і унікальне, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу України у світі та консолідації українців", - сказав Президент ВГО АППУ, віце-президент ЄАПП, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе.

Грігол Катамадзе зазначив, що Асоціація платників податків - одна із найпотужніших громадських організацій України, яка представлена усіма без винятку регіонами країни та у місті Києві. Асоціація переймається станом довкілля в Україні, тому прийме активну участь у проведенні акції "1 000 000 дерев за 24 години".

"Вже на сьогоднішній день, ми маємо домовленість з Директором Національного Ботанічного саду ім. Н. Н. Гришка НАН України Наталією Заіменко, що 21 березня цього року приймемо участь у проєкті "Озеленення України", а саме, у відновлені експозиції і висадки 100 дерев на території Ботанічного саду"- розповів Катамадзе.