В Україні почалася реєстрація на ЗНО 2020. Крім обов'язкових школярі обирають додаткові предмети, які допоможуть їм при вступі.

Про те, які предмети найменше обирають українські абітурієнти розповів в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Він пояснив, що найменше вибрали фізику і хімію.

Школярі, ілюстративне фото - Getty Images
Школярі, ілюстративне фото - Getty Images

"Розподіл переваг є для нас очікуваним - українська мова та література (164 937 зареєстрованих) є обов'язковим. Очікувано переважає історія України над математикою серед обов'язкових двох предметів на вибір - 117 000 проти 86 000 з математики", - сказав він.

Популярні новини зараз
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
Показати ще

Серед популярних предметів як і раніше виділяють географію – 60 060, англійська мова – 54 530, біологію – 50 931.

"Серед переваг наших абітурієнтів, на жаль, з року в рік ми спостерігаємо картину, що "відстають" фізика (13 242) і хімія (6451)", - повідомив Бойко.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, львівські школи потрапили в топ-100 кращих в Україні.

Як повідомляв Знай. ua, як врятувати власних дітей, що страждають від жорстокого цькування.

Також Знай. ua писав, що у Києві школярів возитимуть у транспорті "по-новому".