Жителів столиці налякали військові вантажівки, які рухалися колоною в центрі міста.

Увечері 17 березня кияни зафіксували дивну колону військових машин - вантажівки у супроводі поліції швидко пересувалися по центру столиці.

колона військових вантажівок в Києві, скрін з відео
колона військових вантажівок в Києві, скрін з відео

В мережі оприлюднили відповідне відео. На кадрах видно, як колона військових вантажівок рухається в районі бізнес-центру "Гулівер".

Жителі столиці стурбовані появою військової техніка в Києві і переживають, чи не провісник це запровадження надзвичайного стану, на який вже натякав президент.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 26 жовтня: зв'язки овнів, плани левів та гармонія стрільців ТЦК розпочинають масштабні перевірки: чоловікам дадуть лише 5 днів Не забаганка вчителя: педагог пояснила важливе правило у школах Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Показати ще

В Україні через коронавірусну пандемію запроваджено карантин, закрито кордони, закриваються громадські заклади та магазини. Існує побоювання, що у зв'язку з цими жорсткими засобами може бути запроваджено ще й надзвичайний стан, як це вже зробили кілька європейських країн.

Зеленський напередодні заявив, що в Україні можуть запровадити надзвичайний стан, якщо буде потрібно.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Окрім загальних карантинних заходів, що були впроваджені на всеукраїнському рівні, столична влада розробила комплекс додаткових обмежень.
Київський метрополітен призупиняє перевезення пасажирів, а в пасажирський транспорт не допускатимуть людей без масок.