Стати цікавою і впевненою людиною, досягати своїх цілей і радіти життю не так складно, як здається. У цьому допоможуть психологічні мотивуючі книги по саморозвитку і вдосконаленню особистості.

Вийди із зони комфорту. Зміни своє життя

Книга написана Брайаном Трейсі, справжнім майстером в області психології саморозвитку. "Вийди із зони комфорту" - бестселер № 1 серед мотивуючих книг. Вона була перекладена більш, ніж на 40 мов. У найкоротші терміни було розпродано понад мільйон примірників.

Цю книгу треба прочитати кожному для того, щоб стати краще, навчитися домагатися своїх цілей і виходити із зони комфорту. Брайан Трейсі більше 13 років присвятив вивченню питань, що стосуються поліпшення власної ефективності і розподілу часу. Книгу варто читати тим, хто звик сковувати себе рамками і впадати в паніку при зіткненні з неприємностями. Книга вчить знаходити вихід з будь-якої складної ситуації.

Чому ніхто не розповів мені це в 20?

Тіна Силіг, автор книги, викладає на курсі з підприємництва та інновацій в університеті в Стенфорді. У своїй книзі вона ділиться корисними порадами, на прикладах з особистого досвіду розповідає, як досягти мети і вирішувати складні бізнес-проблеми.

Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Це керівництво для всіх чоловіків і жінок, що бажають відкрити свою справу, але не знають, як довести її до розуму. Читач дізнається, як генерувати цікаві ідеї, які допоможуть у розвитку бізнесу. А корисні поради навчать витримувати будь-які складні періоди і не здаватися на шляху до досягнення цілей.

Тіна намагається донести, що немає єдиного "рецепту успіху" для всіх людей. Кінцевий результат залежить лише від вашого бажання і витрачених зусиль. Автор мотивує кожен день пізнавати щось нове, дивитися на звичні речі під новим кутом і дотримуватися своєї точки зору.

Між треба і хочу

Одна з головних книг з саморозвитку, яка надихне змінити життя і, нарешті, знайти щастя. Ель Луна, автор книги, дасть потрібні поради, що допомагають знайти своє покликання.

Зараз стає все більше молодих чоловіків і дівчат, які не уявляють, чим вони хочуть зайнятися. Автор книги називає цей період "між треба і хочу". І якщо "треба" - це те, як ви повинні вести себе, на думку інших. Це рішення, які ви повинні прийняти, щоб догодити комусь. А "хочу" - те, як вам дійсно хочеться жити, щоб відчувати себе по-справжньому щасливим.

У свою книгу Ель Луна помістила власний досвід, який і став поштовхом для написання "Між треба і хочу".

У книзі читач знайде масу прийомів для реалізації себе. Це книга, яка стане в нагоді як студенту, так і дорослій людині, яка бажає одержати нові навички і стати на шлях самопізнання.

Магія ранку

Хто б міг подумати, що правильний початок дня може до невпізнанності змінити ваше життя. Уявіть, що в один момент багато сфер вашого життя можна було б змінити, переглянувши своє ставлення до ранку. Автор книги, Хел Елрод, пропонує список ранкових ритуалів, кожен з яких може допомогти зробити життя кращим. Ви здивуєтеся, як дотримання таких простих правил, може допомогти позбутися від ліні, стати продуктивніше і енергійніше, а також додасть впевненості.

Якщо ви хочете почати розвиватися, то рекомендується змінити початок дня. Спосіб проведення першої години вранці, а також те, як і коли ви прокидаєтеся, частково визначає ваш успіх і ефективність. За допомогою цих правил можна:

  • стати мудрішими, перестати турбуватися через дрібниці;

  • значно поліпшити своє положення здоров'я, а також позбутися зайвої ваги (якщо є необхідність);

  • вчитися насолоджуватися кожним днем ​​і отримувати заряд енергії вранці;

  • збільшити свій дохід;

  • знайти покликання і слідувати мрії;

  • збільшити власну продуктивність і ефективність.

Ця книга для тих, хто хоче стати багатшими, успішніше, продуктивніше і просто щасливішим.

Легкий спосіб почати нове життя. Як позбутися від стресу, внутрішніх конфліктів і шкідливих звичок

Ця мотивуюча книга для тих, хто бажає стати кращою версією себе. Зовсім не потрібно бути майстерним психологом, щоб зрозуміти, що пора змінити щось у своєму житті. Стрес, переживання, невпевненість у собі, шкідливі звички - впізнали в цьому себе?

Автор книги, Нейл Фіоре, ерудована людина з високим рівнем професіоналізму. Він допоміг не одній тисячі людей змінитися. Стати цікавою і впевненою особистістю допоможуть чотири кроки, які пропонує автор.

В основу своїх дослідження Нейл поклав особистий досвід, а також останні досягнення в області нейропсихології. Він самостійно розробив методику, спрямовану на розкриття своєї сильної сторони, а також на позбавлення від негативних думок.

Ви знайдете поради, які навчать по-новому дивитися на проблеми, з якими люди стикаються в повсякденному житті. Дотримуючись їх, незабаром ви помітите помітне поліпшення емоційного здоров'я, а також приплив енергії і сил.

Після прочитання книги вам вдасться:

  • по-новому поглянути на неактуальні і неефективні в сучасних реаліях шаблони поведінки;

  • почати прогресивно мислити і пробудити свій внутрішній голос;

  • дізнатися 5 якостей сильної особистості.

Психологія переможця

Книга була написана в 1984 році американським психологом Денисом Уейтлі. Головний посил: переможці не конкурують з переможеними. У світі всього 1% великих, 99% - інші люди. У своїй книзі особливу увагу Денис приділяє людським звичкам. Саме хороші звички і є запорукою успіху переможців.

Автор розповідає про 9 звичок, які необхідні всім, хто бажає розвинути вміння ефективно розпоряджатися своїм часом, а також набути впевненості в собі і своїх діях.

Ейнштейн гуляє по Місяцю. Наука і мистецтво запам'ятовування

Ви хочете бути ерудованим, освічен, блищати цікавими фактами в товаристві друзів, але як бути, якщо інформація не запам'ятовується? Відповідь проста: потрібно тренувати пам'ять. Цю книгу рекомендується почитати всім, хто бажає розвинути навички засвоєння інформації.

Джошуа Фоер - журналіст, якому лише за рік успішних тренувань вдалося добитися дивовижних висот. Він став чемпіоном із запам'ятовування інформації. Джошуа займався дослідженнями принципів роботи мозку, особливостей, а також дізнався, як тренувати пам'ять.

Цю книгу в якійсь мірі можна назвати щоденником успіхів Джошуа. У ній читач знайде техніки мнемоніки, що зроблять дивовижні речі з вашим мозком. Але щоб дійсно досягти прогресу і стати розумнішими, необхідно проводити тренування щодня.

Мистецтво любити

Найвідоміша робота філософа Еріха Фромма свого часу очолила рейтинг найкращих книг, які вчать будувати здорові і щасливі відносини між чоловіком і жінкою. Автор говорить про складне простою і доступною мовою.

Філософські думки, викладені в книзі, мотивують переосмислити багато речей і вчать шукати відповідь глибше, а не тільки на поверхні. Зараз все більше людей використовують чужу любов в своїх корисливих цілях, роблять боляче іншим, не думаючи про наслідки. Любов стає даністю.

Еріх Фромм намагається донести до читачів, що важливо навчитися не тільки брати, але й віддавати щось взамін, дарувати тепло і турботу, говорити теплі слова рідній людині. А головне: любити не за багатства і зовнішню красу, а за внутрішню наповненість.

Також автор розповідає про різні типи кохання. Під час читання мимоволі задаєш собі важливі питання.

Уміння говорити «ні»

Найімовірніше, ви неодноразово стикалися з ситуацією, коли не наважувалися відповісти відмовою на чиєсь незручне прохання. Але раз по раз допомагаючи іншим зробити за них справи, ви відсуваєте власні бажання на другий план.

Після прочитання цієї книги ви станете впевненіше і зможете спокійним тоном відповідати "ні", не боячись стати непотрібним або розчарувати когось. У книзі ви знайдете цікаві вправи, багато з яких буде достатньо легко виконати, а інші зажадають певних зусиль і часу.

Ця книга для тих, хто хоче навчитися дружелюбно, але впевнено відмовляти.

Рисовий штурм

У своїй книзі Майкл Мікалко описує унікальні техніки, що допомагають розвинути здатність генерувати цікаві ідеї. "Рисовий штурм" може стати хорошим початком для всіх бажаючих.

Читач дізнається кращі техніки для розвитку розумових здібностей. У книзі також містяться цікаві вправи, завдання, ігри, що розвивають нестандартне мислення.

Отримані навички допоможуть як в повсякденному житті, так і в кар'єрі.

7 навичок високоефективних людей

Ця книга призначена для тих, хто бажає досягти успіху і навчитися досягати своїх цілей. Стівен Кові піднімає важливі питання про пошук сенсу життя і уміння реагувати на обставини.

Автор намагається донести до читачів, що кожна людина повинна сама вибирати, як поводитися в тій чи іншій ситуації. Він категорично проти фаталізму і переконаний, що людина сама творить свою долю. І те, що ви маєте, - лише результат ваших зусиль і старань.

Щоб зрозуміти, які книжки з саморозвитку зроблять вас краще, спочатку визначте, чого ви хочете домогтися. Знайдіть свої слабкі сторони і посилено працюйте над цим.