Навчальним закладам рекомендують виділити час в червні або вересні для того, щоб перевірити освоєного матеріалу під час дистанційного навчання. Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" розповіла тимчасово виконуюча обов'язки міністра освіти Любомира Мандзій.

Міністр зазначила, що дистанційне навчання відбувається, але дуже по-різному і не всі мають можливість долучитися до навчання через мережу і потрібно час на засвоєння матеріалу і перевірку того, як діти засвоїли матеріал на карантині.

Вона зазначила, що педагогічні поради буду вирішувати індивідуально, коли проводити зрізи знань. Також вона заявила, що це не вплине на терміни закінчення навчального року, але винятком можуть стати 11-класники.

"Термін закінчення навчального року визначені законом України про освіту - не пізніше липня. Можливо будуть змінені терміни виключно для випускників, це залежить від видачі документів про завершення освіти. Враховуючи вчорашнє рішення Верховної Ради, внесені зміни в закон, які дозволяють у разі надзвичайних ситуацій строк закінчення навчального року затвердити Кабінету міністрів", - зазначила Мандзій.

Всі учні, крім 11 класу будуть закінчуватися навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуючий навчання: вчитель визначає теми, за якими є прогалини в знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати будинку.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, в Україні "посунуть" навчальний рік, Міносвіти дало перші вказівки школам.

Як повідомляв Знай. ua, мовознавець Авраменко розкритикував неграмотність міністра освіти.

Також Знай. ua писав, що в школі дають непотрібні знання - принаймні, так думають батьки.