Українцям, які не встигли поставити на облік "євробляху" пояснили, що робити в умовах карантину в Україні. Чинне законодавство передбачає, якщо на територію України було ввезено автомобіль з Європи, то його повинні розмитнити і поставити на облік протягом 10 днів, або ж за цей час вивезти авто з України.

Однак в умовах всесвітньої пандемії коронавірусу це виявилося неможливим. Український уряд також ухвалив документ про те, що кожен українець, який в’їхав на територію країни з-за кордону, зобов’язаний самоізолюватись на 14 днів, або ж добровільно відправитися на обсервацію. В результаті вийшло, що ці два закони суперечать один одному.

Євробляхи, Знай.ua
Євробляхи, Знай.ua

Щоб вирішити дану ситуацію уряд України прийняв наступне рішення. Відтепер всі власники "євроблях" можуть спокійно пересуватися на своїх автомобілях доти, доки епідеміологічна ситуація в країні не налагодиться. Проте, щоб дане правило запрацювало, власнику автомобіля необхідно буде звернутися в митну службу з відповідною заявою, поданою у 10-денний термін.

Що потрібно вказати в заяві:

  • ПІБ;
  • реєстраційний номер автомобіля, який бив ввезений;
  • дату тимчасового ввезення автомобіля;
  • пункт пропуску, через який було здійснено ввезення автомобіля;
  • підстави для того, щоб термін тимчасового ввезення автомобіля був продовжений;
  • адреса електронної пошти або домашню адресу (для зв’язку);
  • контактний номер телефону (для зв’язку).

Список необхідних документів:

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Лукашенко готується зрадити путіна у війні з Україною, загибель буде миттєвою: "Можна посадити в Херсонській області" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще
  • копію реєстраційних (технічних) документів на автомобіль;
  • копію паспорта, на підставі якого була здійснена митна формальність по ввезеному автомобілю.

Український кордон, скріншот: YouTube
Український кордон, скріншот: YouTube

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, посилення карантину в Україні — що робити, коли зупинила поліція.

Як повідомляв портал "Знай.ua", безробітним українцям виплатять допомогу, опубліковано необхідний перелік документів. Безробітним в Україні будуть платити допомогу, як подати заяву

Також "Знай.ua" писав, СБУ затримала легендарного генерала "Шайтана" - виявився перевертнем ФСБ. СБУ викрила генерал-майора, який працював на ФСБ РФ