Українські військові прозвітували стосовно того, скільки разів 17 квітня російські окупанти обстріляли українські позиції та розповіли, скільки захисників України в результаті цього постраждали. Відповідна інформація з'явилася на офіційній Facebook-сторінці операції Об'єднаних сил.

Відтак, бойовики 3 рази порушили режим припинення вогню та обстріляли військових оперативно-тактичного угруповання "СХІД".

"Так, поблизу Опитного з напрямку населеного пункту Веселе противник застосував автоматичні станкові гранатомети.
Поруч з Гнутовим окупанти обстріляли наші позиції зі станкових протитанкових гранатометів та кулеметів великого калібру.
Для провокацій українських підрозділів, які тримають оборону біля Старогнатівки, загарбники використали великокаліберні кулемети",
- йдеться в повідомленні.

Військові, фото: ЗСУ
Військові, фото: ЗСУ

Окрім цього, як підкреслюється, в результаті обстрілів російських окупантів, жоден військовослужбовець Об’єднаних сил не отримав поранення, щоправда, серед найманців Путіна є жертви:

Популярні новини зараз
Ігнорувати платіжки не вийде: контроль за оплатою та "каральні" заходи посилять Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: чому отримають надбавку лише у червні "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться
Показати ще

"За даними розвідки, вчора наші підрозділи, що вели оборонні дії, поранили одного російського найманця", - повідомляють в ЗСУ.

Скріншот допису

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, українським військовим на Донбас передали маски і медапаратуру.

Як повідомляв портал Знай.uа, окупанти п'ять разів порушували режим припинення вогню на Донбасі.

Також портал Знай.uа писав, що бійці ЗСУ, які захищають батьківщину на фронті, звернулися до українців з важливим проханням.