Для матері немає нічого важливіше і цінніше в житті, ніж її дитина. Дні і ночі проводить мама біля колиски новонародженого, піклуючись про нього, годуючи і ревно молячись, щоб Вищі сили вберегли її від негараздів. Ми поділимося з вами сильної материнською молитвою до Богородиці про діток. Цими словами мама може звертатися до нашої Заступниці та Охоронниці, просячи про здоров'я і благополуччя для малюка. Як відомо, материнська молитва має величезну силу, адже вона найщиріша, і йде від самого серця. 

Молитва до Богородиці за дітей 

О Пресвята Владичице Дiво Богородице, спаси i збережи пiд покровом Твоїм дiтей моїх (iмена), усiх отрокiв i немовлят, хрещених i безiменних, i тих, що в утробi материнськiй. Покрий їх ризою Твого материнства, зрости їх у страсi Божому i в покорi батькам, ублагай Господа мого i Сина Твого, щоб дарував їм корисне для спасiння їхнього. Доручаю їх материнському пiклуванню Твоєму, бо Ти є Божественна Покрова рабам Твоїм.
Амiнь.

Читати цю молитву можна в будь-який час доби, необмежену кількість разів. Завдяки їй всі діти - і діти, і підлітки будуть під Божественної захистом і мати зможе спати спокійно. 

Популярні новини зараз

У Києві старий збоченець заманив двох школярок у темне лігво - слухалися нелюда, як загіпнотизовані

Перші пасажири Укрзалізниці вскочили у вагони і остовпіли - бруд двомісячної давнини і пожежі

У Дніпрі на березі виявили "килим" із мертвих тіл - нелюдська жорстокість, місто благає про допомогу

НБУ залізе до кишені кожного українця - список причин, за якими вас вважатимуть "підозрілими"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше. 

Нагадаємо, у МВС розповіли, скільки тисяч українців на Великдень порушили святий карантин і були покарані.

Як повідомляв Знай.uа харків'яни наплювали на карантин і стовпилися в церквах заради Великодня, - "Вони думають, що безсмертні".

Також Знай.uа писав, Київ святкує Великдень в умовах карантину