Про проблеми в продуктових магазинах, а особливо у супермаркетах України, вже легенди ходять. Які тільки товари не продають жителям нашої країни – зіпсовані, браковані, “з сюрпризами” всередині і т. д. Однак нерідко самі люди псують продукти в магазинах, і знаходять це забавним. І навіть не розуміють, що в цьому немає нічого смішного.

Мережу шокувало відео з гіпермаркету “Ашан”, розташованого в місті Кривий Ріг. На ньому видно, як підлітки розкривають банку прямо з полиці, пробують продукти, після чого ставлять на місце. При цьому вони ще й самі зняли це на відео “А ти не будеш купувати?”, запитує голос за кадром. “А воно несмачне”, говорить “герой” ролика.


А потім хтось з нас це купить. Купить банку з продуктом, в який засовували брудні пальці, закрили і зробили вигляд, що нічого не сталося. І якщо раптом такий випадок призведе до отруєння, винен буде магазин за недоглядом. Де виховання цих підлітків, де елементарний розум і здатність просто обдумати свої дії? Тому перед придбанням будь-якого товару обов'язково перевіряйте щільність упаковки, щоб не стати жертвою подібного жартівника.

Популярні новини зараз

Магазинне молоко не псується тижнями - справа не в хімії і не в антибіотиках, в чому секрет

НБУ залізе до кишені кожного українця - список причин, за якими вас вважатимуть "підозрілими"

П'яний дніпрянин вивів на прогулянку незвичайного "улюбленця", - перелякані городяни кинулися до рятувальників

"Холостяк" Макс зізнався в інтимі на проєкті, таємне листування просочилось в мережу - "Їх багато"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", покупець супермаркету хотів поласувати цукеркою, але його випередила личинка - "Весна прийшла...". Покупець ніяк не очікував такого весняного сюрпризу від супермаркетау

Також "Знай.uа" писав, в Сільпо помітили кричуще порушення норм карантину, нависла прямо над випічкою - фото. У популярному супермаркеті не дотримуються заходи безпеки