У 2020 році відзначається 75-я річниця закінчення Другої світової війни і перемоги над нацизмом. У багатьох державах світу планувалося провести масштабні публічні заходи у зв'язку з ювілеєм. Особливо широке святкування планувалося в Російській Федерації та ряді країн СНД, де в першу чергу відзначається 75-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

Кульмінацією урочистостей повинні були стати військовий парад, безсмертний полк і салют на День Перемоги 9 травня 2020 року.

"Золото" з вшанування героїв у 75-ту річницю Перемоги ми сьогодні однозначно віддаємо пілотажній групі Харківського аероклубу ім. В. С. Гризодубової. Вони пролетіли над Чугуєвом ось таким чином.

Видовище заслуговує на аплодисменти, адже українські пілоти показали всю потужність у силу у небі.

Популярні новини зараз
Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості Електроенергія по 15 грн за кВт: українців попередили
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, "Не сиди вдома, але до чужої жінки не лізь" – Лукашенко дав напуття білорусам.

Як повідомляв портал Знай.uа, Лукашенко назвав справжню причину страждань людей від вірусів – "Треба захищати болота".

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський відмовився підтримати Лукашенка, Білорусь залишиться з Путіним сам на сам.