Сім'ї з дітьми в Україні – одна з найменш захищених груп населення. Тому вони часто потребують підтримки від держави. Особливо це стосується сімей, які виховують дітей-інвалідів, а також встановили опіку над дитиною. Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким розмір виплат для цих груп населення буде збільшено.

Виплати на дітей, фото: lexinform.com.ua
Виплати на дітей, фото: lexinform.com.ua


Зокрема, сім'ї, які виховують дитину з інвалідністю віком до 6 років, зможуть отримати соцвиплату в розмірі 6226 гривень. Якщо дитині від 6 до 18 років, розмір складе 7763 гривні. Що стосується сімей, встановлюють опіку над дітьми до 6 років, вони будуть отримувати 4447 гривень в місяць. Сім'ї, в яких є підопічний дитина у віці 6-18 років, отримуватимуть 5545 грн в місяць.
Крім того, Верховна Рада затвердила одноразову поворотну допомогу для малозабезпечених сімей. Розмір такої виплати складе майже 70 000 гривень. Ці гроші сім'я може використовувати для розвитку власної справи.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо,фізичні особи-підприємці можуть отримати матеріальну допомогу для дітей на період карантину

Популярні новини зараз
Штраф від 2550 до 3400 гривень: не всім українцям можна носити цей одяг Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua у ВООЗ підрахували середню тривалість життя українців

Також Знай.uа писав, в Україні почалася індексація пенсій – як і коли будуть нараховувати виплати