Так, в мережу потрапило відео, на якому Жанна Ткаченко, дружина скандального бізнесмена і контрабандиста Ігоря Бурми, кидається на поліцію і б'є перехожих, які вирішили зняти її на відео.

Про це пише 112

"Повір мені, я буду бити", - саме з такими словами вона накинулася з палицею з цвяхами на людину, який знімав її неадекватну поведінку. Чоловік Жанни весь цей час перебував біля дружини.

Мажори, які порушують закони в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, самі по собі давно не є новиною для нашої країни. Обурення викликає поведінка  поліцейських, які приїхали на виклик і не тільки не заспокоїли дебоширку, але банально втекли від дами, яка явно була не в собі.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому молода сім'я пішла на дно на катамарані

У Львові помер легендарний вчитель з великим серцем - студенти на нього молилися

400 тисяч українців з вірусом, скарб зі Стародавнього Риму під Житомиром і "блазень" Зеленський в очах Фаріон - головне за неділю, 2 серпня

Скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям": "IQ на рівні недорозвинутості"

Показати ще

Знову виникає логічне запитання: чому після довгих розповідей про реформу поліції, ми так часто чуємо про свавілля поліцейських або їх бездіяльність? Правоохоронці ґвалтують людей в дільницях, стріляють і вбивають дітей, але коли справа доходить до реальних дій щодо неадекватний при грошах - тихо їдуть замість того, щоб затримувати порушників.

Поведінка Жанни Ткаченко на відео лише наслідок того, що коли не діє поліція, у таких, як вона виникає відчуття безкарності. Втім, Авакова і його колег це цілком влаштовує, адже завжди і все можна вирішити, якщо є гроші. Проблеми простих українців нікому не цікаві.