У п'ятницю, 10 липня, під час бойовиками українських військових під Троїцьким в Луганській області загинув 31-річний молодший лейтенант Тарас Матвіїв. Він був уродженцем Львівської області і займався журналістикою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомили у Львівської облдержадміністрації, він служив у двадцять четвертій окремій механізованій бригаді імені Короля Данила.
"Вчора, 10 липня, під час обстрілу українських позицій російськими найманцями загинув 31-річний захисник з Жидачівщини Тарас Матвіїв. Життя молодшого лейтенанта 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила обірвалося під Троїцьким, що на Луганщині. Львівська облдержадміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати"
Тарас Матвіїв закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка, публікувався в ряді видань. Був одним з координаторів "Пошукової ініціативи Майдану" - організації, яка розшукує зниклих людей під час Революції Гідності. До грудня 2019 був депутатом Жидачівської райради.
Військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко на своїй сторінці в Facebook написав:
"Молодий офіцер, у якого все життя попереду. Він захищав український народ від ворогів, щоб звуки вибухів і свист куль для нас не були знайомі. Але ворожа міна забрала його від нас. Війна триває і безжально забирає життя найкращих синів України".
Обов’язково підпишись на наш канал у , аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав,