Такі дані отримано в результаті опитування, проведеного 5-6 червня, компанією Gradus спільно з Центром Економічного Відновлення.

Відповідаючи на запитання, на яких сферах варто, у першу чергу, закцентувати увагу для розвитку економіки, 59% респондентів назвали промисловість.

Також українці вважають відновлення промисловості ключовим драйвером розвитку економіки. Таку думку висловили 39% опитаних.

Дослідження було проведено 5-6 червня 2020 року шляхом онлайн опитування. Обсяг вибірки – 1000 респондентів віком 18-60 років, що проживають в містах з населенням понад 50 000 жителів.

Обсяги промислового виробництва у червні 2020 року порівняно з аналогічним місяцем минулого року скоротилися на 5,6%. За даними Державної служби статистики, за січень-червень 2020 року порівняно з січнем-червнем минулого року промвиробництво скоротилося на 8,3%. У добувній промисловості і розробленні кар'єрів падіння склало 6,3%, у переробній промисловості - падіння на 9,6%, в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - падіння на 6,5%.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще