Стало відомо про те, що президента України попросили запровадити спеціальні вегетаріанські та веганські сухпайки для наших захисників. У світі це гостра необхідність.

Про це повідомляє сайт Офісу президента України. Автором петиції став військовий Збройний Сил України Петро Павлов, тож його думку можна довіряти. До речі, на збір підписів знадобилося близько трьох місяців.

Чоловік одразу зазначив, що будучи військовим, у наших людей є деякі обмеження у виборі харчування на день, і це залежить в основному від того, що видає держава.

Петиція, фото: ОПУ
Петиція, фото: ОПУ

Ще кілька років тому в Міністерстві оборони планували поступово започаткувати харчування для військових за стандартами армій країн НАТО, де враховуються всі особливості харчування.

Популярні новини зараз
Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

"Введення до існуючих сухих паянь додаткових, що зможуть врахувати ці особливості, зможуть вирішити цю проблему, зокрема, в умовах відсутності "кухні", а саме в зонах безпосереднього виконання завдань", – додав автор петиції.

Нові сухпайки потрібні для людей, які не їдять м'ясо та інші продукти тваринного походження. Це може бути з етичних принципів, або через здоров'я. Також, потрібне харчування для теїстів - віруючих, які дотримуються посту. Для людей, які погано засвоюють лактозу, а також для військових із проблемами травлення.

Військові, фото: Facebook
Військові, фото: Facebook

В умовних Сполучених Штатах Америки все це враховується, і потрібно це не через забаганки людей, а заради адекватного харчування. Від цього залежить виконання військовими поставлених завдань.

При цьому Петро Павлов одразу зазначив, що для реалізації всього перерахованого вище не потрібно багато зусиль, а також додаткових коштів.

Український сухпайок, скріншот: YouTube
Український сухпайок, скріншот: YouTube

Президент України Володимир Зеленський поки що не прокоментував це.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський назвав причину, чому небо над Харковом все ще не закрите: гроші відіграють останню роль

Раніше повідомлялося, що виступ Шойгу після путіна: смішні втрати Росії, мобілізація та ядерний шантаж

Також, путін переміг росіян: страх перед владою перевершив страх смерті