https://war.znaj.ua/Путінська брехня знову сплила – божевільний диктатор обіцяв мобілізованим принаймні підготовку, але факти свідчать про інше. Мобілізованих відправляють ставати м'ясом без жодної підготовки – просто з військоматів відразу помирати.

Військові ЗСУ взяли у полон свіжомобілізованого москвича. Ще 21 вересня його призвала злочинна влада, а вже 27 він потрапив у полон у районі Куп'янська.

Це знову свідчить про те, що путіну начхати на життя свого народу – бажання диктатора просто закидати Україну м'ясом. Адже на інше люди, яких з вулиці відправляють на війну – просто не здатні.

Раніше Знай повідомляв про те, що Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок. Відбутися зіткнення військ НАТО в Україні з росіянами може лише в одному випадку після застосування диктатором путіним ядерної зброї. Навіть якщо це буде демонстраційно, альянс може піти на такий крок.

Популярні новини зараз
Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають" Як не "вбити" свій телефон взимку: чого не можна робити з гаджетом у холоди та морози Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж"
Показати ще