Українцям пояснили, як підтвердити наявний трудовий стаж у разі знищення трудової книжки та відповідних записів через бойові дії.

За словами фахівців зробити це можуть свідки. Таку можливість передбачено доповненнями до "Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній", пише "Пенсійний кур'єр".

За словами представника Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Тараса Мельничука, внесення нових положень у порядок затвердив Кабмін 27 вересня.

Трудовий стаж
Трудовий стаж

Відтепер можна підтвердити наявність трудового стажу з допомогою свідків, якщо відповідні документи відсутні у наступних випадках.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

1. У випадку розміщення підприємства, установи, організації або їх правонаступників:

  • на тимчасово окупованій росією території України;
  • у районі проведення АТО або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримування збройної агресії росії;
  • на територіях територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають/перебували в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

2. Якщо майно чи документи людини на території України пошкоджені чи знищені внаслідок воєнних (бойових) дій, за умови документального підтвердження пошкодження чи знищення майна, чи документів.

Нагадаємо, про салати восени можна й не думати: цінники на огірки й помідори знову змінилися

Як повідомляв "Знай.ua", відбивним та котлетам не місце у меню: ціни на свинину ще більше спустошать гаманці українців

Також "Знай.ua" писав, восени подорожчає низка популярних товарів: чи варто запасатися продуктами вже зараз