Відома російська артистка Юлія Чічієріна вкотре довела, що у любителів «російського світу» зовсім відсутня здатність адекватно мислити та можливість розвиватися.

Цього разу вона опублікувала ролик, на якому встановила радянський прапор на будівлю СБУ у місті Мелітополь, яке перебуває під російською окупацією.

Співачка Юлія Чичеріна місяцями нічого не говорила з приводу ситуації на фронті, що було досить дивним та незвичайним для неї, проте тут вона знову з'явилася в інформаційному просторі.

Чичеріна. Фото: Twitter
Чичеріна. Фото: Twitter

Мабуть, із Кремля прийшло нове завдання, і лише вона могла впоратися з таким рівнем "патріотизму".

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

На честь референдуму, який вирішив влаштувати путін для приєднання українських територій до себе, артиста дала концерт для волонтерів на одному зі стадіонів міста Мелітополь.

А ось після концерту і почалося найцікавіше. Жінка, найімовірніше перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, почала лазити територією будівлі СБУ в Мелітополі, і встановила там радянський прапор. Звичайно ж, все це було записано на відео та опубліковано в мережу.

Під час артистка співала пісню "Від нас не втекти за Дніпром". Цікаво хто від кого ховається.

Юлія Чичеріна. Фото: скрін youtube
Юлія Чичеріна. Фото: скрін youtube

Мабуть, у голові пропагандистки, СБУ в Мелітополі асоціюється з Рейхстагом у Берліні. Цікаво, чи не можна вважати розвішування російських і радянських прапорів, де потрапило "дискредитацією символів".

Нагадаємо, що росіян мобілізували і вони ще мають розщедритися: змогли забезпечити "гарматне м'ясо" лише повістками

Раніше повідомлялося, що путін стягнув військову техніку до грузинського кордону, почали споруджувати блокпости .

Також росіяни все ще утримують у полоні тисячі українців, серед яких багато мирних та жінок .