Меган Маркл вважала, що стане "бджолиною маткою" британської королівської родини після того, як вийде заміж за принца Гаррі, стверджує королівська експертка.

"Я думаю, що були культурні зіткнення, були зіткнення особистостей, але я думаю, що Меган дійсно хотіла бути бджолиною маткою" , - сказала королівська експерткиня Кеті Ніколл у програмі "Королівський біт" True Royalty TV, згідно статті Mirror, опублікованій 30 вересня.

Меган Маркл і принц Гаррі, кадр з похорону Єлизавети II
Меган Маркл і принц Гаррі, кадр з похорону Єлизавети II

Ніколл пояснила, що герцогиня Сассекська, яку звинувачували в нібито знущаннях над персоналом, очікувала, що палац вживе негайних заходів на її прохання, навіть нібито розсилала електронні листи з наказами пізно вночі.

"Вона чекала негайності, яка супроводжувала ці ранкові електронні листи, щоб вона виношувала ідею, хотіла, щоб її було реалізовано до наступного дня, і не зовсім зрозуміло, що Palace працює в іншому темпі" , - заявив Ніколл.

Популярні новини зараз
Володимир путін кректав, пихкав і синів, коли з'явився з жінками: "Я розділяю біль" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Королівська експертка додала, що вона не вважає раннє листування Маркл "величезною проблемою", тому що королева також надсилала нічні електронні листи.

Королева Єлизавета ІІ - фото focus
Королева Єлизавета ІІ - фото focus

"Але люди, з якими я розмовляла, як я зрозуміла, багато з яких працювали на Сассексов, полягали в тому, що Меган, зокрема, хотіла б, щоб все було зроблено зараз", - пояснила Ніколл.

Заяви Ніколл про бджолину матку з'явилися після недавніх заяв Маркл про те, що вона стане королевою-бей Сполученого Королівства після приєднання до королівської родини.

"Я думаю, Меган думала, що вона стане Бейонсе у Великій Британії. Членство в королівській родині принесло б їй таку славу" , - сказало джерело королівській репортерці Валентині Лоу в її книзі "Придворні: прихована сила за короною".

Меган Маркл
Меган Маркл

Нагадаємо, що король Великобританії Чарльз ІІІ не пустив Меган Маркл на збори сім'ї, принц Гаррі не образився.

Раніше ми повідомляли, що принц Гаррі дізнався про смерть королеви Єлизавети II із новин, коли приземлився у Британії.