В уряді ухвалили рішення змінити порядок забезпечення українців безкоштовними продуктовими наборами в умовах воєнного стану. Подробиці викрили на урядовому порталі.

У Кабміні внесли зміни до порядку видачі продуктових наборів. Відтепер цей вид допомоги можуть одержати внутрішні переселенці, які мають право на отримання грошової допомоги за рахунок коштів держбюджету або в рамках допомоги міжнародних організацій.

Продукти, скріншот з відео
Продукти, скріншот з відео

Загалом уряд запровадив кілька нововведень, зокрема:

  • продукти від держави безоплатно зможуть отримувати ВПО, які мають право на грошову допомогу;
  • зазначено необхідність дотримуватися обсягів кожного товару в наявності, передбачених законодавством (з допустимим відхиленням ±25% для чаю та кави, ±20% для інших продуктів);
  • встановлена ​​можливість взаємозамінності товарів – у разі відсутності продукти можуть бути замінені наявними (але не більше 4 позицій).

Продуктові набори, скріншот: YouTube
Продуктові набори, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода"
Показати ще

В уряді зазначили, що зробили порядок надання допомоги гнучкішим, що дозволить розширити коло осіб, які матимуть змогу отримати продуктові набори.

Раніше портал Знай повідомляв, як українцям, які втратили у війну роботу, за короткий термін оформити субсидію: інструкція від Мінсоцполітики.

Також наш портал інформував, що українці отримали мільярди гривень: соціальна допомога, виплати переселенцям, пільги та субсидії.

Крім того, ми писали, в уряді заборонили відключати українцям комунальні послуги за борги на час воєнного стану, але працівники вимагають поваги.