У ПриватБанку вже якийсь час тому скасували кредитні канікули і продили списання коштів за користування кредитом.

Зрозуміло, що багато українців залишилися незадоволені таким станом речей, адже ціни на все підскочили, а хтось і зовсім залишився без роботи, не маючи можливості оплачувати ні кредиту, ні плату за користування ним.

Приват24. Фото: скрін youtube
Приват24. Фото: скрін youtube

Зараз клієнти ПриватБанку скаржаться, що фінустанова без їх відома і "абсолютно незаконно" переводить частину допомоги, як внутрішньо переміщеним особам на сплату обов'язкового платежу, а також повне погашення відсотків за кредитом.

Про це повідомляє портал«Хвиля».

Популярні новини зараз
"Удари, яких не очікували": мольфарка розповіла, чи загрожує Україні взимку вимикання світла Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

"Банк без мого відома та доручення абсолютно незаконно переклав більше половини допомоги по ВПО за два місяці на повне погашення відсотків за кредитом та сплату обов'язкового платежу" , - скаржиться один із клієнтів банку.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

У відповідь на це в ПриватБанку роз'яснили, що списання коштів відбувається згідно з правилами надання послуг, які представлені на офіційному сайті установи.

"Списання з рахунків на погашення простроченої заборгованості здійснюється згідно з Умовами та Правилами надання банківських послуг, розміщеними на сайті банку. Якщо до 25-го числа не внести платіж, банк сам зніме гроші з відкритих карток або карток, які будуть відкриті в майбутньому" , - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що в Україні діє мораторій на списання коштів, але це стосується лише військовослужбовців. Відповідний законопроект ухвалили 27 липня - він перебуває на підписі у президента. Як зазначається, документ не звільнить захисників України від боргів, але допоможе уникнути проблем у період, коли люди відбивають атаки російських окупантів.

Воїни ЗСУ, фото: Facebook
Воїни ЗСУ, фото: Facebook

Нагадаємо, що банкомати ПриватБанку збоять і позбавляють українців останніх грошей.

Раніше ми повідомляли, що українці з картками "ПриватБанку" втрачають десятки тисяч людей не попереджають.