Стало відомо про те, що українські депутати найближчим часом планують ухвалити законопроект, який уже не сподобався українцям. Стосується він тварин.

Своє обурення з цього приводу вже висловили активісти з організації UAnimals, і опублікували його на сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вони є. Закон справді є живодерським.

Зазначається, що під шум вибухів на території України депутати намагаються протягнути до Верховної Ради за істиною антигуманний законопроект під номером 8150.

Його суть полягає в наступному:

Популярні новини зараз
Нахамили та зробили винним: у "Ощадбанку" не захотіли допомагати українцеві, у якого з картки зникли гроші Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще
  • Прибрати із закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» пункт про заборону масового зниження безпритульних тварин для депопуляції. Це може призвести до масового знищення бездомних собак та котів;
  • Знову дозволити виробництво в Україні фуа-гра, для якого тварин наражають на жахливі муки.

Також це дозволить дозволити потрошення, обсмажування, зняття шкіри, копчення, відокремлення частин у тварин і т.д. до припинення їхнього серцебиття.

Тобто це практично повний офіційний дозвіл на те, щоб проводити тортури над тваринами в момент вбивства.

Війна і тварини, фото від ветеранів
Війна і тварини, фото від ветеранів

Цього в жодному разі не можна допустити, тому в компанії і вирішили розповісти про це публічно. Люди зобов'язані зробити все для того, щоби зупинити депутатів.

Шкуродер, фото: скріншот з відео
Шкуродер, фото: скріншот з відео

Нагадаємо, що скорочення виробництва та стрімке зростання цін: молочна індустрія в Україні переживає складні часи

Раніше повідомлялося, як українцям під час війни оформити інвалідність: перелік документів та куди звертатися

Також, як ажіотаж із генераторами вплине на вартість палива: чи буде дефіцит і в чому причина черг на АЗС