Легендарний Беар Грілс приїхав до України: тепер українці можуть навчити його виживання

В Україну раптово прибув відомий британський мандрівник і телеведучий Беар Гріллс. У мережі почали з'являтися перші кадри. Кадри з чоловіком почали поширювати різними соціальними мережами. Автор програми Man vs. Wild - "Вижити за всяку ціну" - був в оточенні шанувальників та камер на одній із АЗС.

Беар Гріллс, скріншот: YouTube
Беар Гріллс, скріншот: YouTube

Річниця смерті Назарія Яремчука, який прославив "Червону руту" до Софії Ротару

30 листопада 2022 року могло б виповнитись 71 рік легенді української естрадної пісні (1951-1995), незабутньому Назарію Яремчуку. Він відомий, як людина, яка разом із Василем Зінкевичем, Володимиром Івасюком та Софією Ротару стояла біля витоків становлення поняття української естрадної пісні.

Популярні новини зараз
Рано раділи: після незначного здешевлення ціни на яйця знову піднялися ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Софія Ротару, фото: Instagram
Софія Ротару, фото: Instagram

В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку

У посольстві України в іспанській столиці пролунав вибух. Є поранені і на місці працюють мадридські співробітники правоохоронних органів. Співробітника посольства легко поранили після того, як відкрив конверт, в якому знаходився невеликий вибуховий пристрій.

Мадрид, скріншот: YouTube
Мадрид, скріншот: YouTube

Сергій Бабкін виконав мрію шанувальників та довів до сьомого неба новим релізом: "Мурахи по тілу"

Відомий музикант Сергій Бабкін виконав мрію безлічі шанувальників та вразив новим релізом. Сергій Бабкін зізнався, що пісня мала вийти ще 25 лютого, але тоді все кардинально змінила повномасштабна війна.

Сергій Бабкін. Фото: скрін youtube
Сергій Бабкін. Фото: скрін youtube

У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це"

Дедалі частіше в новинах ми спостерігаємо, що війна вже давно не триває лише на території нашої країни. Щодня десь у Росії щось вибухає, щось горить, когось убивають. Однак не це цікаво, бо китайський міжнародний телеканал "CGTN Русский" несподівано визнав Брянську народну республіку. Хоча цього дуже чекають Курськ, Білгород та інші регіони РФ.

Брянська область, фото: скріншот
Брянська область, фото: скріншот