17 грудня відзначається День святої Варвари. Є кілька прикмет та традицій на цей день, які потрібно зробити всім жінкам, щоб принести у своє життя добробут.

Існує кілька традицій на цей день. Наприклад, обов'язково сходіть до церкви, поставте свічку, помоліться, і попросіть у святої Варвари здоров'я своїм дітям, благополуччя, а також захисту від чоловіка та його матері, тобто свекрухи.

Цього дня жінки починають готувати солодощі, а чоловіки варять пиво за власним рецептом.

Свята Варвара, фото: вільне джерело
Свята Варвара, фото: вільне джерело

"Свята Варваро, Божа Угодниця. Як Господь благословляє на шлюб, нехай мені не зустрінеться ворог. Я тільки благаю про заміжжя вірне, щоб коханий не здався поганим. Особисто готова до сім'ї благородної, захисту від чуми чужорідної. Заміжня буду молитися Христу, в потрібні дні віддаючись посту. Хай буде воля твоя. Амінь."

Популярні новини зараз
Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

****

"Свята Великомученице Варваро! Я згадую сьогодні муки, які Ти перетерпіла за віру в Пресвяту Трійцю й прошу Тебе: молися за мене до Бога-Отця, щоб дав мені сили перемогти різні земські наклони, серце ж і душу піднеси до небесних речей.

Молися до Бога-Сина, щоб за Його ласкою я покинув(-ла) дотеперішню сонливість і лінивство й почав ревно ходити дорогами святого Євангелія.

Моли й Святого Духа, щоб відновив мене, скріпив і освятив.

Свята Великомученице Варваро! Нехай рaни Твого святого тiла уздоровлять рaни, які моїй душі завдав гріх, а Твоя невинно пролита кров нехай очистить мене.

Через муки й смеpть Твою, молю Тебе, свята Великомученице Варваро, не дай мені вмерти без покути й не прийнявши святі Тайни Тіла й Крові Господа нашого Ісуса Христа. Амінь."

Нагадаємо, що життя зміниться за 40 днів: найсильніша молитва до Миколи Чудотворця.

Раніше ми повідомляли, як попросити грошей у Всевишнього – три дієві молитви на достаток.