Президент ФК "Інгулець" Олександр Поворознюк поділився думками про мера Києва Віталія Кличка.

На думку Олександра Поворознюка, поведінка мера столиці Віталія Кличка надзвичайно дивна. За його спостереженнями, мер Харкова ліпше поводиться, попри обстріли.

Найбільше у цій ситуації мене здивував Кличко, якщо чесно. От просто здивував. Наче знаєте, спортсмен, боєць, боксер, але як він поводиться, як баба-панікерка. Тільки якийсь прильот, бл###, евакуюйтесь, воду зливайте – та ти бл### мер. — зазначив Поворознюк.

Олександр Поворознюк, фото: Instagram
Олександр Поворознюк, фото: Instagram

Поворознюк зазначив, що ніхто не кричить "Тікайте всі, все пропало", на його думку "все пропало" може бути тільки у Юлії Тимошенко. Він зауважив, що не очікував побачити таку панічну реакцію у Віталія Кличка

Популярні новини зараз
Ціни ростуть, як на дріжджах: українці змушені переходити на найдешевші товари Гроші надсилатимуть на картку щомісяця: хто з 1 вересня отримуватиме 2000 гривень Нічого повертати не потрібно: податкова скасує українцям всі борги, але є умова Кому не дадуть нову соцдопомогу з липня: перелік обмежень, про які варто знати вже зараз
Показати ще

Ну а тут бл### панікер, реально панікер. Чомусь від нього я цього не очікував.Треба просто руки господаря, ти мер, ти повинен робити свою роботу. Ця паніка, воду зливайте, всі тікайте, все пропало бл###. - додав він.

Також Поворознюк зазначив, що Кличко вже думає про свою виборничу діяльність

Нагадаємо, ми писали, що Гордон хоче змусити Поровознюка "відповісти за базар": "Це опудало повторило наративи російської пропаганди".

Як повідомляв "Знай.ua" президент ФК "Інгулець" Олександр Поворознюк надавав стусанів диверсанту: розставляв мітки для росіян

Також "Знай.ua" інформував, що Поворознюк показав свій телефон з анти-прослуховуванням за $27 тисяч, не добереться навіть СБУ