В Україні рекордна кількість працюючих пенсіонерів, у Пенсійному фонді підрахували, скільки українців, після виходу на пенсію продовжують ходити на роботу.

В Україні, за даними ПФУ, 10,7 млн людей, що отримують пенсію, з них 2,7 млн не перестали працювати, про це йдеться у інфографіці на сторінці в Twitter Пенсійного фонду.

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Зазначають, що пенсіонери продовжують працювати зокрема через вищий рівень пенсії, у порівнянні з тими, хто не може працювати, в середньому вони отримують на декілька сотень гривень більше: 4837 грн на місяць, ніж ті, хто не працюють — 4622 грн.

Інфоографіка від Пенсійного фонду
Інфоографіка від Пенсійного фонду

Популярні новини зараз
Різниця у 28%: українцям у лютому пропонують газ дорожчий за 8 грн за куб Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

Більшість українців отримують пенсію за віком, їх 74%, 14% - знаходяться на пенсії по інвалідності, ще 5% отримують пенсію за вислугою років.

Варто зазначити, що за рік змінився перерозподіл коштів. Пенсію менше ніж 2000 грн отримує 0,65% пенсіонерів, у порівнянні з 13,36% станом на 1 січня 22 року.

Збільшилась кількість отримувачів від 2000 до 3000 грн, таких українців стало 38 %, 4000 грн отримують 24% пенсіонерів. Максимальні пенсії від 10 000 грн отримують 7,2% українських пенсіонерів, станом на січень 2022 року така категорія становила 4,72% від загальної кількості пенсіонерів.

Інфоографіка від Пенсійного фонду
Інфоографіка від Пенсійного фонду

Нагадаємо, ми писали, що не всі мають право на доплату 300 гривень до пенсії: кому пощастить отримати та як це зробити, відповідь ПФУ.

Як повідомляв "Знай.ua" українці можуть сплатити рахунок за світло у відділеннях "Нової пошти": докладна інструкція та нюанси.

Також "Знай.ua" інформував, що у Мінсоцполітики "порадували" українців.