Субсидії, зокрема пільги на оплату комунальних послуг, з початку 2023 року почали виплачувати виключно у готівковій формі. Тобто кожен одержувач допомоги зобов'язаний самостійно оплачувати платіжки в повному обсязі. Як працюють нові правила, розповіла заступник голови ГУ Пенсійного фонду у Житомирській області Світлана Антонюк у коментарі "Суспільному".

Представниця ПФУ наголосила, що нововведення передбачає лише зміну форми надання допомоги. При цьому про жодні скорочення або скасування виплат немає й мови.

Перевірка субсидій. Фото: скріншот youtube
Перевірка субсидій. Фото: скріншот youtube

Якщо раніше пільги та субсидії у деяких випадках надавали у безготівковій формі, тобто люди оплачували платіжки з уже урізаними сумами, то зараз цю практику повністю скасували. Субсидіанти та пільговики отримують допомогу виключно у грошовій формі та самі ними розпоряджаються за призначенням.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

При цьому до ПФУ додали, українці зможуть і надалі отримувати субсидії у відділеннях "Укрпошти" разом із пенсіями. Ті, кому пенсії приносять додому, також отримуватимуть і субсидію.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв індексацію під питанням? Українцям розповіли, які складнощі можуть виникнути із пенсіями у 2023 році.

Також наш портал інформував, із платіжками за комуналку доведеться справлятися самостійно: чому не всі українці отримають субсидію у 2023 році.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що у 2023 році роботодавці перестануть звертати увагу на професійні навички співробітників: кому пощастить працевлаштуватися.