В мережі повідомили, що "герой", який п'яним потрапив у ДТП, та намагався відкупитися від поліції, пропозицією "тихенько піти в ліс", з'явився у заголовках новин.

Повідомлялося, що буцім-то депутат Трухін домовився з Марокко, про передачу Україні танків. Марка танків змусила прискіпливих українців реготати, адже Т-74, це як мінімум трактор, а якщо мова йде про танк, то такі існували за радянських часів лише у кресленнях.

Танк. Фото: Youtube
Танк. Фото: Youtube

Саме повідомлення звучить так: "Депутат Трухін переконав Марокко передати Україні 173 танки Т-74 ЕА, 70 з яких вже в Україні".

Блогер Стерненко підкреслив, що це фейкова новина.

Популярні новини зараз
Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана "Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій
Показати ще

Скриншот фейкового повідомлення
Скриншот фейкового повідомлення

Давайте не забувати і про справжніх героїв, які тіхонєчко у ліс йдуть та пропонують хабарі поліції, завдяки яким ми можемо прочитати оцю смішну джинсу! Трухін, дякуємо за танки! UPD: до речі, Т-74 це не танк, а трактор, - написав блогер.

Трактор. Фото: Youtube
Трактор. Фото: Youtube

У коментарях зазначили, що такий танк також розроблявся, та залишився лише в кресленнях.

Імовірно депутат злякався хайпу, навколо ексоднопартіця Тищенка, то вирішив зробити хід конем, пояснюючи свою відсутність в Україні.

Нагадаємо, ми писали, що українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною.

Як повідомляв "Знай.ua" Тищенко запрошує українців на зустріч у Бангкоку: Колю "котлету" вже погнали з фракції.

Також "Знай.ua" інформував, Василь Ломаченко вирішив повністю закритися від українців: лише московські попи та російські фанати.