Через війну, яку розпочала росія в Україні, багато громадян втратили роботу, або виїхали зі своїх домівок.

В результаті невчасна оплата за послуги електропостачання, привела до заборгованості. Однак, наразі хвилюватися про борги не приходиться, адже мова йде, щоб відвоювати окуповані території та взагалі залишитися державою, після нападу агресора. Генеральний директор Yasno Сергій Коваленко розповів, що наразі штрафи та пені не нараховуються.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

Українці платять лише за ту електроенергію, яку використали. Що не накопичувалося боргів слід вчасно передавати показники електролічильника. Якщо споживач цього не зробить, то авторобот нарахує середню суму, таким чином дійсно може накопичуватися борг.

Якщо людина певний час не перебувала вдома і не користувалася електроенергією, але показники лічильника надасть вже після повернення — відбудеться автоматичний перерахунок і ніяких додаткових оплат за світло здійснювати не доведеться.

Популярні новини зараз
Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче" "Судилося бути разом": Ірина Білик та Діма Коляденко розтопили серця українців Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

За словами Сергія Коваленка, жодних санкцій в умовах воєнного стану проти споживачів, які не оплачують рахунки або роблять це пізніше, не застосовують. Тобто, світло за несплату боргів нікому не відключатимуть.

Разом з тим сплачувати за комунальні послуги бажано завжди вчасно, особливо це стосується електроенергії, інфраструктуру якої досить потужно понищили, і за гроші споживачів подачу електрики відновлюють.

Нагадаємо, ми писали, що світла немає, а платіжки є: як українцям попрощатися із "завищеними" сумами на комуналку.

Як повідомляв "Знай.ua" чи зарахують до стажу навчання у виші: у Пенсійному фонді відповіли на болюче питання.

Також "Знай.ua" інформував, що у Польщі повертають допомогу українцям: де і як можна отримати.