Через війну в Україні пошук підробітку став актуальним для багатьох мешканців, адже дорожнеча продуктів та зупинка підприємств знизили доходи українців на понад 25%.

За даними сервісу OLX Робота у будівельній, сфері послуг та транспортній сфері, вакансій для підробітку на ринку найбільше.

Водії. Фото: Youtube
Водії. Фото: Youtube

У листопаді-грудні 2022 року найчастіше роботодавці пропонували підробіток у сфері робітничих спеціальностей та виробництва, мова йде про тимчасову та неповну зайнятість.

Найбільше варіантів заробити додаткові кошти було в будівельній сфері, а саме для різноробочих. За місяць такої роботи можна було отримати 7,5 тис. грн, залежно від типу зайнятості.

Популярні новини зараз
За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Будівельники, ILC
Будівельники, ILC

Для водіїв у середньому пропонували 18,5 тис. грн.

Доволі багато пропозицій підробітку і в сфері клінінгу. Прибиральниці в середньому могли отримувати 3,5 тис. грн на тимчасовій роботі, а доглядальниці 4,5 тис. грн.

За даними сервісу, найбільше роботи на тимчасову та неповну зайнятість пропонують у Київській, Дніпропетровській, Одеській, Львівський та Харківській областях.

Попитом у тих, хто шукає підробітку були люди без досвіду. Найчастіше на OLX Робота шукали працівників у таких сферах:

  • Роздрібна торгівля / Продажі / Закупки — 16 тис. оголошень;
  • Логістика / Склад / Доставка — 8 тис. оголошень;
  • Виробництво / Робітничі спеціальності — 5 тис. оголошень;
  • Готельно-ресторанний бізнес / Туризм — 3 тис. оголошень.

Нагадаємо, ми писали, кому з українців можуть перерахувати вже призначену субсидію: названі категорії.

Як повідомляв "Знай.ua" клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає.

Також "Знай.ua" інформував, допомогу з безробіття скоротили майже на 27%: виживати стане складніше.