Усю Україну дуже об'єднала повномасштабна війна, яка розпочалася 24 лютого 2022 року після нападу Росії на чолі з путіним.

Люди стали допомагати один одному та бізнеси – не виняток. Те саме стосується й мобільних операторів. Яким же порятунком для українських біженців закордоном була можливість користуватись послугами свого оператора за українськими тарифами. Але, як виявилося, не все і не завжди буде так райдужно, адже клінт Lifecell зіткнувся з неприємністю, яку не очікував.

Lifecell, фото: biz.today.ua
Lifecell, фото: biz.today.ua

Мобільний оператор lifecell повідомив, що на початок 2023 року найдешевшим тарифом, який підійде для пенсіонерів, є "Просто Лайф", у якому є безліміт на дзвінки, пакет інтернету та хвилини на дзвінки на інші номери по Україні.

Про це стало можливо дізнатися завдяки інформації, наданій абонентам у соцмережі.

Популярні новини зараз
Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

"Який у вас найдешевший тариф для пенсіонерів?" - спитали на сторінці lifecell.

Представник компанії зазначив, що сьогодні оптимальним варіантом для пенсіонерів є "Просто Лайф". Згідно з умовами цього тарифу абоненту надається 300 хвилин на всі мобільні номери по території України (включаючи lifecell), після їх використання - безліміт у мережі lifecell. Також абоненти одержують 8 ГБ мобільного інтернету. Тарифний план діє по всій Україні.

Однак клієнтка повідомила, що їй надійшло SMS-повідомлення, в якому нібито повідомлялося про підвищення вартості тарифу.

Компанія lifecell, фото: rau.ua
Компанія lifecell, фото: rau.ua

"Цей тариф зараз коштує 90 гривень, мені прийшло смс, що з 20 лютого буде 160 грн.", – заявила клієнтка.

У компанії відповіли, що вартість 90 грн. є акцією для абонентів, що перейшли з іншого оператора.

Абоненти, які пройшли реєстрацію та персоналізацію вартість тарифу – 110 грн., стандартна вартість – 120 гривень. Але з 22 лютого 2023 року ціни зміняться.

Відповідь lifecell
Відповідь lifecell

Нагадаємо про найдешевші та найвигідніші тарифи: пропоновані Київстаром, lifecell та Vodafone.

Раніше ми повідомляли, що "Київстар" підвищує тарифи для українців: коли доведеться платити більше і з якоїсь причини .