З котами, буває, дуже важко налагодити контакт. Є тварини, що самі йдуть на руки, але довіру деяких потрібно заслужити. Пухнастиків дійсно складно зрозуміти, але з головними причинами поведінки, яка часом може бути дивною, вже розібралися зоологи.

До одних людей коти прихильні, а на інших можуть шипіти і всіляко показувати свою неприязнь. І роблять вони це усвідомлено, але причина такої недружності криється саме в людях.

Котик, фото: Знай.ua
Котик, фото: Знай.ua

Яких людей тварини приймають, а яких ні

Тваринам не подобаються нав'язливі люди. Вони теж мають свої особисті межі, які порушувати не варто. Не треба уважно спостерігати з боку. Також коти та кішки дратуються поруч із метушливими людьми, які активно жестикулюються та голосно розмовляють.

Не треба лізти руками до тварини знову, якщо вперше вона від вас усунулася. У протилежному випадку в хід підуть зуби та пазурі, що може бути травмонебезпечним.

Скрін, відео YouTube кішка
Скрін, відео YouTube кішка

Популярні новини зараз
Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче" Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Як слід поводитися з тваринами

Приходячи в дім, де є кішка, незважаючи на бажання потискати її просто проігноруйте. Таким чином вона відчує безпеку поряд з вами, а ось дивитися на неї впритул - у жодному разі не можна, оскільки тварини сприймають пильну позицію як загрозу.

Потрібно поводитися спокійно, не шуміти і не розмахувати руками.

Кішка. Фото: Телеканал Санкт-Петербург
Кішка. Фото: Телеканал Санкт-Петербург
Кішка. Фото: Телеканал Санкт-Петербург

Нагадаємо, шиплять, плюються і притискають вуха: ніколи не робіть цього з котом у хвилини обстрілів

Раніше ми писали про те, чому власникам кішок варто розмовляти з вихованцем: експерти розповіли про несподівану користь