Президент України Володимир Зеленський привітав свою дружину, першу леді Олену Зеленську з днем народження.

Чутливі слова Президент опублікував на своїх офіційних сторінках.

"Люба моя ОВ, я хочу подякувати тобі. За те, що ти Є. В моєму житті. За те, що ти зараз тут. За віру твою в Україну і Перемогу. За те, що зміцнюєш мене. За всі роки, години, хвилини… і ще раз за ЦЕЙ рік. Як ти представляла Україну. За дітей наших чудових, за ОВ та КВ. Вітаю тебе з твоїм ДН. Бажаю ОДНОГО тобі. Щоб день перемоги ЛЮДЕЙ над ОРКАМИ скоріше настав у твоєму житті. В нашому житті… В житті всього народу! Бажаю, люблю, вітаю! Кохана ОВ, твій ВО", – написав Володимир Зеленський.

Лише за кілька хвилин до привітань Президента у мережі Instagram приєдналися сотні українців, а допис зібрав десятки тисяч вподобань.

Популярні новини зараз
Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Син зрадника Балицького втік з родиною до Дубаю: у Криму вже не безпечно Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

"Найщиріші привітання!", "Від ваших стосунків віє теплом. Навіть попри війну", "З днем народження, найкраща Пані", "Пишаюсь! Наші найкращі", "Але вона гарна", "Вітання найкращій першій леді", – бажають українці.

Як повідомляв Знай раніше, Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським.