Багато хто не уявляє свого життя без кави, і це задоволення не з дешевих, як показали результати дослідження Forbes. Українцям назвали місця, де цей напій продається за найвищою ціною.

Для дослідження обрали найпростіший у приготуванні напій – еспресо. Щоб навести результати для порівняння, взяли середню ціну кави у країнах Європи.

Кофе, фото capecoffee
Кофе, фото capecoffee

Порція еспресо найдорожче коштуватиме у львівському ресторані "Масонська ложа" - 500 грн. Однак для гостей діє знижка 90%, тобто у результаті кава коштуватиме лише 50 грн.

Далі за списком йдуть п'ятизіркові готелі Києва. У Intercontinental – 125 грн, у Hyatt – 115-125 грн, у Premier Palace – 120 грн, у Opera – 95 грн, у Fairmont та 11 Mirrors – по 90 грн. Але в деяких закладах до кави подають приємні бонуси – мед, французький конфітюр, бісквітне печиво та м'ятне безе. У рахунок включають одразу 10% за обслуговування.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Рейтинг цін на каву в Україні, Forbes
Рейтинг цін на каву в Україні, Forbes

Якщо не рахувати столицю, дорогу каву пропонують у Буковелі. На курорті його ціна становить 85 грн, але такі ж розцінки в дорогих ресторанах Київської області. В Одесі та Львові вартість не так кусається – близько 75 грн.

Ціни на каву в Європі

У 2022 році журнал Travelbook проаналізував вартість еспресо в 400 меню 42 європейських столиць, і вона виявилася нижчою за ті, що представлені в Україні.

У рейтингу Київ посів 29 місце із середньою ціною на каву €1,35 - 53 грн. Найдорожче порція напою коштуватиме в Копенгагені, а надешевше - у столиці Албанії.

Рейтинг цін на каву в Європі, Forbes
Рейтинг цін на каву в Європі, Forbes

Нагадаємо, коли готівка дуже потрібна, а банкомати не працюють: де українці можуть зняти гроші

Раніше ми писали про те, що купувати онлайн стане безпечніше? В Україні будуть запроваджені нові правила