За словами астрологів, які присвятили зіркам все своє життя, кожен представник окремих знаків Зодіаку має певні риси. За датою, коли народилася людина, можна говорити, як вона виявить себе у житті, і які потрібно будувати очікування.

Цього разу астроексперти розповіли про найвитонченіші маніпулятори за знаком Зодіаку - це ті люди, які можуть добитися свого від інших людей усіма можливими і навіть "неможливими" способами.

Про це стало відомо завдяки новому відео від відомого українського астролога, який ділиться своїми прогнозами на YouTube.

Близнюки
Близнюки

Сузір'я Близнюків

Близнюки можуть стати дволикими, вони легко змінюють думку і завжди вдало переконують оточуючих, що саме вони мають рацію. Тут трохи "пахне" Козерогами, проте це все про Близнюків. Просто вони так уміло це приховують.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Близнюки звикли апелювати до свого авторитету та домагатися всього необхідного гучними словами. Завдяки своїм ораторським здібностям цей знак Зодіаку може спокійно навіяти будь-кому і що завгодно.

Сузір'я Раків, скріншот: YouTube
Сузір'я Раків, скріншот: YouTube

Сузір'я Раків

А ось найсильніші у плані маніпуляцій – це Раки. Вони завжди вирішують свої проблеми та питання тим, що розчулюють або тиснуть на жалість своїх близьких, друзів та сім'ї. Якщо потрібно, вони пустять навіть сльозу для переконливості. Але як тільки вони отримують бажане, продовжують жити як ні в чому не бувало, виводячи людей довкола своєю поведінкою.

Нагадаємо, "Скористатися по максимуму": відомий астролог назвав важливу для України дату та вказав терміни настання Росії.

Раніше повідомлялося, гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого для всіх знаків Зодіаку: нове кохання Водоліїв, дохід Тельців та скасування кави у Львів.

Також, зрада - це не про них: п'ять знаків Зодіаку, з якими можна дружити до глибокої старості.