Українці залишають свої відгуки від спілкування з фінансовими установами на тематичному сайті, де можна розповісти детально історію. Цього разу жінка поскаржилася на здирницькі комісії в Ощадбанку.

Про це стало відомо на сайті Мінфін, який публікує дану інформацію. Жінка, яка назвалася Марта Баранецька пише, що 14 лютого 2023 року звернулася до відділення Ощадбанку, щоб оплатити дублікат свідоцтва про народження дитині.

"Ощадбанк", скриншот: YouTube
"Ощадбанк", скриншот: YouTube

В Бориславському РАГСІ ми отримали 2 платежі для оплати один на 0.57 коп. другий на 137 грн. Коли ми відвідали Ощадбанк ми отримали інформацію що оплати за квитанцію 0. 57 коп. виносить 30 грн, а за другу квитанцію 35 грн. Тобто за 2 квитанції 65 грн переплати. - скаржиться жінка.

Жінка поставила риторичне питання, чи у інших цивілізованих країнах є таке здирництво? Тобто сім'я з середнім доходом замість видати ці кошти на дитину, видасть на послуги банку, які в ліпшому випадку є ніякі. Каса працює лише одна, до якої черга до вечора.

Популярні новини зараз
Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Варто готуватися: тарологиня поділилася прогнозом на найближчі місяці Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків "Яке ж воно кончєне": абоненти "Київстару" втрачають по 20 грн на популярній послузі
Показати ще

Простоявши подвійну чергу (у двох банках) нас поінформували, що вони закриваються на обід (одну годину). У зв’язку з тривожним сигналом по цілій Україні, банк відкрився сьогодні лише о 11 годині після відбою тривоги, о 12:30 працівник банку пішов на заслужений обід після 1,5 години роботи. І ми були змушені чекати. Тобто страчених декілька годин часу.

Відгук про роботу Ощадбанку
Відгук про роботу Ощадбанку

Водночас у коментарях до відгуку українці захистили банк, та зі здивуванням запитали, чому жінка не скористалася послугами Ощад24.

Коментар до відгуку
Коментар до відгуку

Нагадаємо, ми писали, що у ПриватБанку змінили правила користування кредитними картками: що треба знати.

Як повідомляв "Знай.ua", як отримати допомогу від держави на похорон пенсіонера: гроші виплачують по-різному.

Також "Знай.ua" інформував, клієнти Monobank втрачають гроші через шахраїв, люди обурені.