Українці можуть одержати матеріальну підтримку на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться не про субсидії чи пільги від держави, а про виплати від благодійної організації Карітас України.

Так, українці можуть звернутися до організації для отримання грошової допомоги на оплату комуналки. При цьому не має значення, живе людина у приватному будинку чи квартирі. Виплата складає 1800 гривень на місяць, тобто в опалювальний сезон можна отримати близько 5-6 тисяч гривень.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Якщо українець опалює будинок не газом, а дровами чи вугіллям, то він також може розраховувати на підтримку. У такому разі організація може допомогти з купівлею твердого палива або видасть кошти.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Допомога на комуналку надається у Полтавській, Київській, Запорізькій, Харківській, Дніпропетровській та Миколаївській областях.

Робота організації насамперед спрямована на підтримку:

  • українців зі статусом ВПО;
  • мешканців деокупованих територій;
  • тих, кому внаслідок цього було пошкоджено житло;
  • людей, які мешкають поблизу зони бойових дій

Також на допомогу можуть розраховувати інші категорії громадян, а саме: багатодітні сім'ї, самотні пенсіонери, люди з інвалідністю, а також самотні батьки.

Раніше портал Знай повідомляв, в Україні проведуть масштабну перевірку пенсіонерів: хто може втратити виплати.

Також наш портал інформував, українцям нададуть допомогу з пожертв американців: як отримати $100.

Крім того, ми писали, українцям виплатять компенсацію від держави: які категорії отримають допомогу та що для цього потрібно.