Для всіх наших читачів, які цікавляться соціальними нормами в Україні, є кілька цікавих новин. Справа в тому, що у лютому 2023 року вперше з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів у державі зросла середня заробітна плата.

На цей раз відомості не від Держстату, а з джерела, де багато українців шукають собі роботу, із сайту Work.ua, пише портал "Хвиля".

Українці, фото: Олександра Сосніна
Українці, фото: Олександра Сосніна

Фахівці у своєму дослідженні зауважили, що в окремих областях країни у лютому поточного року було помічено зростання заробітних плат.

Насамперед підвищення торкнулося страховиків, топ-менеджерів, сфери обслуговування, виробництва та працівників зі сфери дизайну.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Ходять по квартирах і штрафуватимуть: українців покарають за підключення побутових приладів - подробиці В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям
Показати ще

Українці на вулиці, фото: Знай.ua
Українці на вулиці, фото: Знай.ua

П'ятірка категорій ринку, де претендентам пропонують найвищі зарплати, не змінилася. До неї, як і раніше, входять:

Нерухомість – 30 000 грн.

Топ-менеджмент, керівництво вищої ланки – 30 000 грн.

Транспорт, автобізнес – 22 500 грн.

Продаж, закупівля – 20 000 грн.

Сільське господарство, агробізнес – 19 500 грн.

А ось найнижчі зарплати в Україні пропонують прибиральникам – 8000 гривень у середньому. Також в антирейтингу санітари – 8500 гривень та посудомийники – 9000 гривень. Трохи більше пропонують помічникам ветеринарних лікарів та майстрам виробничого навчання – 10000 гривень.

Також у дослідженні наголошується, що вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії середня зарплата по Україні зросла з 15 000 до 15 500 грн. Помітні зарплатні коливання і на регіональному рівні, наприклад, у Львівській області, де торік платили від 14 000 до 15 000 грн., зараз пропонують у середньому 15 500.

Українці, фото: Знай.ua
Українці, фото: Знай.ua

Найвищу зарплатню у лютому пропонували:

- медіабайерам — 50 000 грн.;

- водіям-міжнародникам – 41 500 грн.;

- рихтовщикам - 32500 грн.;

- ріелторам – 30 000 грн.;

- дизелістам - 27 500 грн.

Нагадаємо, до 1500 гривень: які виплати, окрім пенсій, підняли в Україні.

Раніше повідомлялося, що про стабільність можна і не мріяти? Хто в Україні отримує понад 30 тисяч гривень зарплати на місяць.

Також, в Україні суттєво впали ціни на генератори: експерти відповіли, що вплинуло на ситуацію.