Вже з 1 квітня 2023 року в Україні запрацює нова система банківських переказів, так звана система електронних платежів (СЕП). Вона базуватиметься на міжнародному стандарті ISO 20022 та працюватиме цілодобово (24/7).

Нацбанк встановив, що новації у вигляді стандарту ISO 20022. Цілодобовий режим роботи системи електронних платежів (СЕП) передбачає виконання міжбанківських платіжних операцій без зупинки та миттєвий перехід від поточного до наступного календарного дня. Про це поінформував пресцентр Національного банку.

Переказ коштів. Фото: YouTube
Переказ коштів. Фото: YouTube

Нова система дозволить уніфікувати платіжні документи, створити єдині принципи для їх заповнення та обробки, розширити додатковими даними реквізитний склад платіжної інструкції, забезпечити автоматизацію платіжних операцій та підвищити рівень обслуговування банківських клієнтів.

Переказ грошей, кадр з відео
Переказ грошей, кадр з відео

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Єдина функція яка не запрацює одразу, а лише через рік, це миттєве, впродовж години зарахування коштів на інший рахунок.

Нагадаємо, ми писали, що картки Monobank тепер не поповнити через IBOX: українцям розповіли, що робити.

Як повідомляв "Знай.ua" чому долар почав різко дешевшати: експерт з НБУ розповів, чого чекати надалі.

Також "Знай.ua" інформував, в Україні ввели зміни щодо виплати пенсій: кого це стосується і які документи потрібно подати.