Планується, що Китай підвищить пенсійний вік, щоб зменшити наслідки швидкого старіння населення країни.

Президент Китайської академії праці та соціальних наук Цзінь Вейган повідомив, що Пекін розглядає всілякі варіанти щодо підвищення пенсійного віку, який буде досить гнучким і "прогресивним". Про це йдеться на сайті Reuters.

Китайці, скріншот: Youtube
Китайці, скріншот: Youtube

За словами Цзінь Вейгана, людям, близьким до пенсійного віку, доведеться відкласти свій вихід на пенсію на кілька місяців. Молодим людям, можливо, доведеться працювати на кілька років довше, але вони мають достатній період для адаптації та переходу.

"Найважливіша особливість реформи — дозволити людям обирати, коли виходити на пенсію залежно від їхніх обставин та умов", - зазначив він.

Популярні новини зараз
25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Парад ганьби продовжується: українців обурила пісенька "Дика Дичка" де на "підтанцьовці" захисниці ЗСУ Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Китайська стіна. Фото: Twitter
Китайська стіна. Фото: Twitter

Китай ще не оголосив офіційно про зміну пенсійного віку, який зараз є одним із найнижчих у світі: 60 років для чоловіків, 55 років для службовців та 50 років для жінок, які працюють на фабриках.

Населення Китаю зменшується і старіє, тиск на пенсійні бюджети зростає, а це примушує політиків діяти дуже швидко.

Нагадаємо, всього 5200 гривень на пенсіонера: українців попередили про "наслідки" березневої індексації

Як повідомляв "Знай.ua", пенсійний вік зросте: у ПФУ нагадали, скільки потрібно працювати, щоб отримувати виплати

Знай.ua писав, на пенсію у 50 років: у ПФУ виділили категорію українців, яка має право відпочивати раніше