Часто під час періоду зустрічань дівчина і хлопець повністю задовільняють один одного та на вирі емоцій не помічають підводних каменів, які присутні у характерах своїх обранців.

Астрологи підказали на які риси характеру слід звернути увагу, щоб не опинитися в пастці після одруження.

Зоряне небо. Фото: Youtube
Зоряне небо. Фото: Youtube

Овен

Овен – знак егоцентричний. Чоловіки цього знаку займають наступальну позицію і насамперед дбають про задоволення власних потреб. Слід пояснити, що іноді потрібно думати про інших і ділитися, інакше він може бути у шлюбі безнадійним егоїстом і вимагатиме від дружини, щоб його бажання і потреби ставилися над усіма іншими.

Телець

Закоханий Телець прив'язаний до свого кохання. Він наділений уродженою чутливістю, яка активно проявляється. Йому подобається, коли обіймають, гладять, торкаються. Йому дуже важливо, щоб дружина була чудовою господаркою і при цьому красунею. Це гедоніст, у шлюбі прагнутиме отримувати максимум задоволення, у тому числі й у сексі. Після весілля у такого чоловіка бажання тілесного контакту, обіймашок та сексу лише наростатиме. Важливо, щоб жінка була готова до цього.

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Українцям радять терміново оформити "теплі" субсидії: часу лишилося обмаль Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Стосунки в парі. Фото: Youtube
Стосунки в парі. Фото: Youtube

Близнюки

Представник цього знака Зодіаку прагне різноманітності вражень, йому важко зупинитися на чомусь одному. Він віддає перевагу легким і ненав'язливим відносинам, уникаючи глибоких уподобань і зайвих емоцій. Це романтичний нероба, який вважає за краще міркувати про кохання, ніж занурюватися в глибину почуттів партнера. У сімейному житті дуже важлива різноманітність, інакше у шлюбі зіткнетеся з проблемою його постійного прагнення нових стимулів. Добре, якщо це не інша жінка, а нова непокорена мета.

Рак

Такому чоловікові властива дбайливість. Він із задоволенням доглядає тих, кого любить, може по-материнськи опікуватися коханою людиною, у такий спосіб висловлюючи свої теплі почуття. Для нього дуже важливі стосунки з батьками, тут дружині потрібно буде вибудувати з ними гармонійні стосунки. Відсутність бажаної духовної близькості у шлюбі може негативно позначитися на його тендітному відчутті захищеності.

Лев

Завжди прагне бути в центрі загальної уваги, він потребує захоплення і завзято переслідує об'єкт свого кохання. Поряд із собою хоче бачити королеву, до ніг якої він покладе весь світ. Він добрий і доброзичливий, сильний і чесний, для своєї сім'ї готовий на все, вірно опікується і піклуючись про близьких. Жінці чоловіка-лева важливо після шлюбу залишатися доглянутою зовні — такою самою, якою вас полюбив цей Лев.

Пара. Фото: Youtube
Пара. Фото: Youtube

Діва

Чоловік цього знака Зодіаку виявляє своє кохання у служінні, він із задоволенням виконує дрібні послуги та доручення для тих, кого любить. Така безкорисливість розчулює, проте існує ризик, що чоловік у шлюбі втратить себе. При цьому він має велику схильність до прояву раціональності та дисциплінованості в коханні — жодних дурних витрат на предмети розкоші, тільки корисні подарунки! Звичка аналізувати стосунки та критикувати об'єкт свого кохання створює чимало проблем у шлюбі, якщо партнер не готовий до цього.

Терези

Такий чоловік прагне насамперед до гармонії. Він не любить самотності та постійно шукає товариства інших людей. Доброзичливий і дипломатичний, він у шлюбі шукатиме компроміс. Завжди прагне гармонійних відносин у гарній обстановці, і будь-яка конфронтація змушує його нервувати і відчувати дискомфорт. Також йому важлива красива і доглянута дружина.

Скорпіон

Чоловікові Скорпіону властива інтенсивність емоцій. Його внутрішні переживання настільки яскраві та живі, що у своїх бажаннях він не визнає компромісів, йому потрібне все чи нічого. Він власник і не любить навіть на короткий час розлучатися з коханою. Це наслідок притаманної йому глибини почуттів. Якщо він до когось прив'язався, то цей зв'язок навіки, а прив'язується він насилу. Важливо не йти в сильні ревнощі і зрозуміти, що дружині потрібна свобода і що люблячі один одного необов'язково повинні бути нерозлучними.

Стрілець

Такий чоловік - охоронець високої моралі та моральності, він надає великого значення чесності та справедливості, і ця риса приваблює його дружину. Чоловік-Стрілець відкрито висловлює свої почуття, але, не бажаючи пов'язувати себе зобов'язаннями, до кохання ставиться дещо відсторонено. Він біжить від власників, які прагнуть міцних відносин. "Не обмежуй мене", - часто каже він. Прояв ревнощів може спонукати його до припинення відносин.

Закохана пара, фото з вільних джерел
Закохана пара, фото з вільних джерел

Козеріг

У прояві почуттів набагато серйозніший, ніж інші знаки. Деякі чоловіки-Козероги не вміють насолоджуватися простими радощами життя, їм важко оцінити нематеріальні цінності. Властива їм серйозність та потреба у фінансовій захищеності змушує їх зосереджувати свою увагу на придбанні, а не на задоволенні, щиро вважаючи, що це найголовніше у шлюбі. Чоловік уникає проявів емоцій, проте все одно потребує любові та ласки.

Водолій

Насилу налагоджує тісні взаємини, боячись емоційної прихильності, яка може обмежити його свободу. Він заводить безліч друзів, задовольнить потребу у різноманітності та зменшуючи ймовірність виникнення близьких відносин навіть із дружиною. У душі прагне вільних відносин. Йому важливо вчитися цінувати інтимність і виявляти терпимість до перипетій емоційно наповнених відносин.

Риби

Такий чоловік висловлює кохання інтуїтивно. Чоловік-Риби – це про принца на білому коні, який визволяє з глухої вежі прекрасну принцесу. Він часто у шлюбі поглинений досконалішим і цікавішим світом своїх фантазій. При цьому відрізняється безкорисливістю. Це романтик, і він прагне ідеальних, казкових відносин із передбачуваним фіналом.

Нагадаємо, ми писали, що українка витратила 67 тисяч на ворожку, не почувши нічого нового: "Замовила...".

Як повідомляв "Знай.ua" відомий астролог розповів про криваву катастрофу в росії, путін втрачає владу.

Також "Знай.ua" інформував, клінічні "каблуки": найслухняніші та найвірніші чоловіки за знаком Зодіаку