Українцям повідомили, що ситуація на ринку праці покращується. То ж в усіх тих, хто шукав роботу, з'явився шанс отримати її найближчим часом.

Відповідну заяву зробила заступниця міністерки економіки Тетяна Бережна під час онлайн-брифінгу. За її словами з березня 2022 року 600 тисяч українців повернулися до роботи. Детальніше про це розповідається у новому дописі на фейсбук-сторінці "Пенсійного кур'єра".

"Починаючи з другої половини минулого року, фіксуються позитивні тенденції — зростає кількість найманих працівників та кількість вакансій від роботодавців", — зазначила посадовиця. Тетяна Бережна

Центр Зайнятості. Фoто: Youtube
Центр Зайнятості. Фoто: Youtube

Проте, як відзначила Тетяна Бережна, поки довоєнного рівня зайнятості не досягли. Адже станом на кінець 2022 року кількість найманих працівників за даними реєстру застрахованих осіб становила 8,6 млн.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Водночас на одному з найбільших інтернет-порталів пошуку роботи Work.ua повідомили статистику лютого відносно січня, згідно з якою шукачів роботи стало менше.

Там повідомляють, що найменша конкуренція за одне робоче місце спостерігається в Закарпатській, Чернівецькій, Херсонській, Тернопільській та Кіровоградській областях. Найбільша — Київській, Харківській, Вінницькій, Волинській, Запорізькій областях.

Нагадаємо, які правила виходу на пенсію діятимуть у 2023 році: пояснення ПФУ

Як повідомляв "Знай.ua", яку довідку потрібно подати у 2023 для нарахування пенсії: необхідна у двох випадках

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили про нововведення стосовно виготовлення паспорта: що потрібно знати