Громадянка росії, яка багато днів змушена була сидіти зі своєю сім'єю у бомбосховищі, знищила свій паспорт зі словами: "Прощавай, немита росія, країна рабів, країна панів".

Відео зі зверненням до колишніх співвітчизників вона оприлюднила у соцмережах.

ракетні удари по Києву
ракетні удари по Києву

"18 днів війни, яку росія розв'язала проти України. 18 ночей я, донька та маленька онука ночуємо у бомбосховищі у Києві. Я вважаю себе українкою. Я вважаю себе киянкою. Я 30 років тут живу. Я по праву можу вважати себе українкою – не тільки тому, що я тут живу, але й тому, що ця країна – моя рідна… У 1941 році мій дід зустрів фашистських окупантів, напад фашистів на нашу країну, у Чернівцях – на кордоні… Він був капітаном, начальником штабу, у складі 96 -ї стрілецької дивізії. Загинув через три місяці... Тут похований мій дід, тут похована моя мама. І я звідси не поїду, ми залишаємося в Києві, це наша громадянська позиція. І по-іншому не буде", - розповіла жінка на початку повнокшстабної . війни, коли Київська область була в окупації.

Скрін, відео телеграм
Скрін, відео телеграм

Популярні новини зараз
Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Вона додала, що більше не збирається бути громадянкою країни-агресора і готова залишитися взагалі без громадянства.

"Все, що мене пов'язує з росією - це ось цей документ, ось цей папірець. Мені цей документ не потрібен, я краще залишуся особливою без громадянства, ніж я буду росіянкою за паспортом. Немає у мене більше цього документа, я його знищу. Прощавай , немита Росія, країна рабів, країна панів" , - попрощалася киянка.

Нагадаємо, що Ломаченко, який втік з України , захотів миру, знову захищаючи московських попів.

Раніше ми повідомляли, що Медведєв хоче "прибрати" главу міноборони Італії Гвідо Крозетто: усунути мають "вагнерівці".