Для всіх наших читачів, які під час походу до магазину уважно стежать за вартістю кожного окремого товару, є дуже важливі новини гастронома. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на овочі з так званого "борщового набору" - картопля, морква та капуста.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків порталу Minfin, пише "Хвиля".

Згідно з відкритою інформацією, в Україні овочі продовжують зростати в ціні. Лише за місяць ціни на молоду капусту зросли із 55,26 грн/кг до 81,90 грн/кг. Це при тому, що ще у листопаді минулого року її вартість становила 28,01 грн./кг.

Овочі. Фото: Youtube
Овочі. Фото: Youtube

Вартість капусти

Тим часом білокачанна капуста подорожчала з 14,83 грн/кг до 25,39 грн/кг. Цінник на неї коштує від 21,89 грн/кг (Новус) до 31,90 грн/кг (МегаМаркет).

Популярні новини зараз
"Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Ціни на капусту, скріншот: Minfin
Ціни на капусту, скріншот: Minfin

Вартість моркви

Більше, ніж на 10 гривень підвищилася вартість та моркви, досягнувши 45,57 грн/кг. Якщо на полицях Варус вона коштуватиме 39,90 грн/кг, то в МегаМаркеті вона коштуватиме 56,90 грн/кг.

Ціни на моркву, скріншот: Minfin
Ціни на моркву, скріншот: Minfin

Вартість картоплі

А ось картопля подорожчала з 9,92 грн/кг до 10,45 грн/кг. Його вартість коштує від 8,50 грн/кг (Варус) до 14,90 грн/кг (МегаМаркет). Молода картопля на кілька копійок подешевшала, до 15,50 грн/кг. Рожева картопля коштуватиме 12,71 грн/кг.

Ціни на картоплю, скріншот: Minfin
Ціни на картоплю, скріншот: Minfin

Нагадаємо, супермаркети оновили "березневі" ціни на різні крупи та макарони: скільки коштуватимуть продукти.

Раніше повідомлялося, в Україні дорожчають фрукти та овочі: на що ціни змінилися найбільше.

Також, за покупками без страху: українські супермаркети оновили ціни на гречку, сіль та цукор.