Астрологи звертають увагу не тільки на те, як зірки поводяться на небі і що вони готують кожному знаку Зодіаку, а ще й на особисті риси людини. Так, наприклад, ім'я, на думку астроекспертів, саме те, як звати людину теж потужно впливає на її долю.

Є думка, що представники певних імен можуть бути більш скандальними або мати складну вдачу. Давайте дізнаємося які жіночі імена можуть вказувати на складний характер.

Про це розповів один із українських астрологів, який публікує свої прогнози в мережі YouTube.

Дівчина в дзеркалі, фото depositphotos
Дівчина в дзеркалі, фото depositphotos

Ангеліна

Ангеліни, на думку астрологів, не люблять визнавати своїх помилок. Вони рідко зізнаються, що вчинили неправильно. Жінки з цим ім'ям не вміють і не хочуть програвати, а тому боротимуться та відпиратимуться до останнього. Жінки з цим ім'ям можуть "йти по кістках" і намагатися всіма силами обійти конкурентів.

Популярні новини зараз
В Одесі екіпаж "швидкої" влаштував бійню з працівниками ТЦК: "Тримали 4 години..." При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс Неоціненна користь чи гроші на вітер: чи вигідно встановлювати сонячні панелі на балконі Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім
Показати ще

Дівчина з красивим волоссям, фото loreal-paris
Дівчина з красивим волоссям, фото loreal-paris

Кіра

На думку експертів, Кіри люблять сперечатися та доводити свою правоту. Їм складно сподобатися, жінки з таким ім'ям дуже вибагливі. Крім цього, Кіри можуть бути дуже злопам'ятними. Вони не вибачають помилок і надовго запам'ятають найменший промах іншої людини. Проте жінки з такою назвою люблять душевні розмови.

Українці, скріншот: YouTube
Українці, скріншот: YouTube

Варвара

Варвари, як вважають астрологи, дуже примхливі. Вони можуть зробити скандал, якщо не отримають того, чого хочуть. Іноді впертість призводить до серйозних проблем. Жінки з таким ім'ям можуть йти на невиправдані жертви і завжди намагатимуться довести свою правоту.

Нагадаємо, екстрасенс попередила, які міста можуть постраждати у березні: "Загострення за участю ДРГ".

Раніше повідомлялося, "Скасують до свята...": відомий український астролог назвав дату кінця воєнного стану в Україні.

Також, перемога вже близько: відомий астролог Влад Росс розповів, коли готуватися до параду.