Цифрові картки за останній рік українці почали купувати у п'ять разів частіше.

Електронна SIM-картка знаходиться в середині смартфона, вбудована у материнську плату пристрою, для того, щоб користуватися нею, не потрібна фізична "сімка". Мобільні оператори зазначають, такі карти мають немало переваг, пише vn.20minut.

SIM-карта. Фото: скриншот Youtube
SIM-карта. Фото: скриншот Youtube

Одна з найважливіших — це безпека. Цю карту не можна вкрасти чи загубити. А якщо загубити телефон, то людина, яка захоче його залишити собі, не зможе просто викинути карту та поставити собі нову.

Також серед переваг те, що на одному пристрої можна використовувати кілька еSIM з різними номерами.

Популярні новини зараз
Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Цей документ патрульні не мають права вимагати: який штраф можна сміливо оскаржити 15-річна Варвара Кошова не посоромилася і показала себе в бюстгальтері: "Навіщо?" Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968
Показати ще

SIM-карта. Фото: скриншот Youtube
SIM-карта. Фото: скриншот Youtube

Електронна SIM працює як звичайна SIM-карта. Інтернет необхідний тільки щоб активувати або деактивувати еSIM, а загалом вона працює без підключення до інтернету.

Скриншот тарифів на eSIM. Фото: скриншот Lifecell
Скриншот тарифів на eSIM. Фото: скриншот Lifecell

У інтернет-магазині lifecell цифрова SIM коштує 50 гривень, а найдешевший тариф, який можна знайти на сайті — 130 гривень у місяць. За ці гроші ви отримаєте: безліміт на lifecell, 250 хв на номери інших мобільних операторів по Україні.

Скриншот тарифів на eSIM. Фото: скриншот Vodafone
Скриншот тарифів на eSIM. Фото: скриншот Vodafone

Найдешевший тариф на місяць, який пропонують на сайті, коштує 165 гривень. За ці кошти вам пропонують: Безлімітний 4G, 800 хв на всі номери по Україні (мобільні, міські, Vodafone), 50 SMS на всі мобільні мережі України за 1,50 грн/день.

Скриншот тарифів на eSIM. Фото: скриншот Київстар
Скриншот тарифів на eSIM. Фото: скриншот Київстар

На сайті цього оператора одразу ж прописують їхні тарифи для eSIM. Найдешевший з них коштує 150 гривень. Він містить в собі: дзвінки у мережі "Київстар" безлімітно, 15 ГБ мобільного інтернету та 150 хвилин на інші оператори. А перевести номер зі звичайної "сімки" на цифрову — безоплатно.

Нагадаємо, ми писали, що "Київстар" зробив важливе оголошення щодо купівлі нових SIM-карт: "Доставка та 170 гривень".

Як повідомляв "Знай.ua" у Київстар розповіли, чи можна підключити новий тариф на стару SIM-картку.

Також "Знай.ua" інформував, "з хитрож*пою різницею": українець не зміг зняти гроші з картки "ПриватБанку", хотіли більше