25 березня 2023 року православні християни відзначають Батьківську суботу четвертого тижня Великого посту.

Це один із трьох днів поминання святої Чотиридесятниці, коли віруючим слід за традицією помолитися за близьких, православних, що пішли, як зазначають у ПЦУ (Православна церква України). Звичайні поминання заборонені протягом Великого посту, оскільки повна літургія відбувається не щодня.

Молитва, церква. Фото: Знай.ua
Молитва, церква. Фото: Знай.ua

Пропонуємо вам кілька найсильніших молитов, які слід виголосити у батьківську суботу.

Господь Бог наш, згадаємо ж раба земного, що пішов із життя (ім'я), що передав душу свою на Небеса. Прошу, вибач його за всі грішні діяння, що чинив він, бо каємося ми і за душу його в молитвах просимо Тебе, Боже, про милість Твою. Подаруй йому звільнення від страждань і мук, даруй йому життя найкраще. Не відпускай його від себе, нехай душа його навіки буде поруч із Тобою. Хай осяє його душа світлом небесним. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. На віки вічні. Амінь.

Популярні новини зараз
15-річна Варвара Кошова не посоромилася і показала себе в бюстгальтері: "Навіщо?" Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

***

Упокій, Господи, душі померлих рабів Твоїх: батьків моїх, родичів, благодійників (імена їх) і всіх православних християн, і вибач їм усі гріхи вільні та мимовільні, і даруй їм Царство Небесне.

Батьківські суботи: джерело: YouTube
Батьківські суботи: джерело: YouTube

Нагадаємо про Батьківські суботи 18 та 25 березня: що не можна залишати на могилі та як правильно згадати родичів.

Раніше ми повідомляли про важливі правила Великого посту: як підготувати тіло та душу до Великодня у 2023 році.