В Україні на вагу золота стали не лише тепличні овочі, фрукти та м'ясні продукти, а й практично вся "молочка". Супермаркети засмутили черговим підвищенням цін на молоко та вершки. Наскільки зміняться суми у чеках, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Молочна продукція в Україні продовжує дорожчати. Ціни штовхають уперед цілу низку факторів, зокрема ціни на енергоносії, сировину, скорочення поголів'я худоби через війну. Наприкінці березня супермаркети оновили ціни на молоко та вершки та, на жаль, не у бік здешевлення.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Молоко

Станом на 26 березня молоко торгової марки Яготинське 2,6% у середньому коштує 40,13 грн, але навіть не за літр, а 900 мл. Місяцем раніше цей продукт продавався по 38,75 гривні. Водночас молоко торгової марки "Простоквашино" 1% впало у ціні з 38,60 до 36,46 гривні за 900 мл. Незважаючи на здешевлення, цінник залишається на досить високому рівні.

Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін
Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Вершки

Вершки торгової марки "Простоквашино" 10% у середньому продаються по 22,68 гривні за 200 мл, що на 83 копійки дорожче, ніж на місяць раніше. Ціни на продукт стартують від 21,30 гривні та досягають 24,99 гривні, залежно від мережі супермаркетів.

Ціни на вершки. Фото: скрін Мінфін
Ціни на вершки. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ранковий ритуал під загрозою зриву: у супермаркетах продовжують зростати ціни на каву, з доступного – лише вершки та цукор.

Також наш портал інформував, в Україні дешевшають банани та лимони: які цінники виставили супермаркети.

Крім того, ми писали, супермаркети оновили ціни на хліб, яйця та вершкове масло: що обійдеться українцям дорожче.