Російська влада славиться своїм диким ставленням до народу. Чого тільки варті історії про затримання пенсіонерів на "мітингах", побиття і навіть тортури. Мер Оренбурга Сергій Салмін вкотре переконав усіх, що путінський режим та конфлікт поколінь породжує жорстокість.

Під час інтерв'ю місцевим журналістам чиновник висловив невдоволення з приводу того, що молоде покоління у росії давно "не отримувало в морду" за свої різкі висловлювання на просторах інтернету.

Мер Оренбурга, фото orenday
Мер Оренбурга, фото orenday

"Завдяки соцмережам і гаджетам виросло ціле покоління тих, хто за свої слова жодного разу не отримували в морду. А в морду - це боляче. Коли ніс на бік, кров тече - це боляче, але за свої слова відповідати треба ж", - заявив мер російського міста.

За його словами, молоді люди відчувають безкарність та вседозволеність, і не знають, як боляче можна отримати по обличчю за свої слова.

Популярні новини зараз
"Тарифи підвищувати у вас легко виходить!": українці рознесли "Київстар" – третина мережі залишилася без світла На ТЕС більше не сподівайтесь: експерт розповів про масштаби руйнувань Новий спосіб передачі показань лічильників: важливе повідомлення для споживачів Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Показати ще

Справа в тому, що користувачі мережі, зокрема автори анонімних телеграм-каналів, активно критикують Салміна. Сам він сприймає це як "відверту брехню і бруд на адресу себе та своєї сім'ї". Чиновник назвав таких людей "дурнями". Він хотів би, щоб усі особисто висловили йому своє невдоволення.

Нагадаємо, від російського бойовика Мангушева, який стрибав на сцені з черепом захисника "Азовсталі", залишився попіл: дружина стежила, щоб голова догоріла

Раніше ми писали про те, що росіяни не позбудуться так швидко шляху, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту"